Ista meta, isto odstojanje: Samo remi za Sutjesku i Lovćen

Lider i šampion je igrao bez golova u Golobovcima protiv Zete, dok je Lovćen uzeo samo bod u Baru protiv Mornara
51 pregleda 31 komentar(a)
Mogren, Foto: Savo Prelević
Ažurirano: 19.04.2014. 16:21h

Sutjeska i Lovćen nastavljaju šampionsku trku sa istom bodovnom razlikom i nakon 27. kola Telekom Prve lige - lider i šampion je igrao bez golova u Golobovcima protiv Zete, dok je Lovćen uzeo samo bod u Baru protiv Mornara.

Lovćen je poveo golom Vuka Martinovića u 7, a konačan rezultat postavio je Vule Vujačić u trećem minutu sudijske nadoknade prvog poluvremena.

Budućnost je pod Goricom, golovima Aleksandra Vujačića u 2. i 69. i Denija Hočka u 90. minutu, pobijedila Dečić 3:1.

Jedini pogodak za Dečić postigao je Milan Vučković u 87. minutu.

Rudar je u Pljevljima, golovima Dušana Nestorovića u 62. i 83. minutu, savladao Mogren 2:1.

Pogodak za Mogren postigao je Miroslav Kaluđerović u 29. minutu.

Mladost je u Radanovićima savladala Grbalj 3:1, a sva tri pogotka za podgorički tim postigao je Stefan Mugoša u 24, 31. i 64. minutu iz jedanaesterca.

Počasni pogodak za domaćina postigao je Ilija Glavan u 83. minutu.

U posljednjem meču ovog kola, sjutra u 13 sati, igraće Petrovac i Čelik.

Mugoša prvi strijelac

Napadač Mladosti Stefan Mugoša sa 12 golova preuzeo je prvo mjesto na listi najboljih strijelaca Telekom Prve lige.

Nekadašnji član Zete Petar Orlandić je drugi sa 11, treće mjesto sa po osam golova zauzmaju Vule Vujačić, Luka Rotković i Aleksandar Vujačić, dok su po gol manje postigli Ivan Delić, Darko Zorić, Ivan Knežević i Nikola Vujović.

Po šest puta u listu strijelaca upisali su se Ivan Ivanović, Branislav Janković, Milan Đurišić, Marko Ćetković, Andrija Kaluđerović, Japanac Fukui Masato, Srđan Radonjić, Marko Đurović i Goran Vujović, a po jednom manje Darko Isidorović, Darko Karadžić, Boris Došljak i Jasmin Muhović.

Golgeter lige ove sezone osvojiće trofej Radija Crne Gore, koji ta medijska kuća prvi put dodjeljuje u čast velikog jubileja.