Valensija savladala Elće

Valensija, Foto: Beta AP
Ažurirano: 13.04.2014. 18:53h

Fudbaleri Valensije pobijedili su danas Elće sa 2:1 u 33. kolu španske Primere.

Valensija je do vođstva došla u 22. minutu golom Pabala Pjatija, a izjednaćujući pogodak za Elće postigao je Koro šest minuta kasnije.

Novo vođstvo od 2:1, Valensiji je donio Danijel Pareho golom u 61. minutu, što se ispostavilo i kao konaćan rezultat.

Elće je u 71. minutu utakmice imao idealnu priliku da dođe do izjednačenja, pošto je bio ekipi dosuđen penal, ali ga Damijen Suares nije realizovao.

Valensija je ovom pobjedom prekinula niz od tri utakmice bez pobjede u Primeri, dok je Elće prekinuo niz od tri utakmice bez poraza.

Valensija je poslije ove utakmice osma u Primeri sa 44 boda, dok je Elće 15. sa 35.