"Petarda" Sutjeske protiv Mogrena, Lovćen slavio u Pljevljima

Mogren je poveo u Nikšiću, golom Đurovića iz penala, ali je Sutjeska na kraju sa pet golova u mreži ispratila Budvane kući
6 komentar(a)
Ažurirano: 22.03.2014. 16:20h

Mogren je u 12. minutu poveo u Nikšiću, golom Marka Đurovića iz penala, ali je Sutjeska na kraju sa pet golova u mreži ispratila Budvane kući.

Šampion je do najubjedljivijeg trijumfa ove sezone došao het-trikom Japanca Fukuija Masata (22, 48, 81. minut), jednom se u strijelce upisao Srđan Radonjić u 27. dok je Mirko Radišić u 49. minutu postigao autogol.

Lovćen je u Pljevljima savladao Rudar 2:1, a do treće pobjede u proljećnom dijelu šampionata, ukupno 11. ove sezone, došao golovima Japanca Hirofumija Uede u 12. i Draška Božovića u 82. minutu.

Jedini pogodak za Rudar postigao je Novica Gačević u 50. minutu.

Grbalj je u Radanovićima, golovima Branislava Jankovića u 49. i 78. Nikole Ašćerića u 87. minutu, pobijedio Mladost 3:0 i upisao sedmi trijumf ove sezone.

Petrovac je pred svojim navijačima igrao sa Mornarom 0:0 i upisao peti uzastopni remi u proljećnom dijelu šampionata.

Pobjednika nije bilo ni u duelu Dečića i Zete, koji su u Tuzima igrali 1:1.

Domaćin je poveo golom Boža Markovića u 60. minutu. Konačan rezultat, osam minuta kasnije, postavio je Miloš Borov Radulović.

U posljednjem meču ovog kola, sjutra u Podgorici, igraće Budućnost i Čelik.