Real rutinski sačuvao plus tri u odnosu na Atletiko

Kristijano Ronaldo, Foto: Reuters
Ažurirano: 09.03.2014. 20:21h

Real Madrid nije mnogo mario za rezultate od subote (poraz Barselone i pobjeda Atletika), pa je protiv Levantea rutinski došao do trijumfa i sačuvao tri boda prednosti u odnosu na gradskog, a četiri na vječitog rivala.

Na "Santjago Bernabeuu" je bilo 3:0, a sve je bilo jasno nakon što je Kristijano Ronaldo već u 11. minutu sjajnim udarcem glavom načeo tim iz Valensije.

U 49. je bilo 2:0 (pogodak Marsela nakon asistencije Portugalca), a konačan rezultat je postavljen u 81. minutu kada je Grk Nikolaos Karabelas zatresao svoju mrežu.

Real je tako i dalje u paklenoj seriji, jer ove sezone u svim takmičenjima nije izgubio još od 26. oktobra i duela sa Barselonom u gostima (2:1).