Mogren zakucao Dečić za dno

Mogren, Foto: Savo Prelević
Ažurirano: 02.03.2014. 09:13h

Po notama razigranih Đurišića, novajlije Petričevića i mladog Rudovića, Mogren je lako savladao Dečić i najavio mnogo bolje partije nego u prvom dijelu sezone, kada je po imenima imao bolji tim.

Igra posljednjeplasiranog Dečića raspala se već u 5. minutu, kada je Rudović na asistenciju Đurišića pogodio za 1:0.

Puno šansi imali su domaći do kraja meča, ali su pogađali samo sa bijele tačke - Đurović je u 35. minutu izborio i realizovao penal, baš kao i Đurišić u 66.

Rezervni golman Tuzana Drešević (ušao umjesto povrijeđenog Ivanovića) u međuvremenu je sa nekoliko intervencija spasao svoj tim ubjedljivog poraza.

Pepić je minut prije kraja smanjio na 3:1, ali je za goste to bila slaba utjeha.

Tuzani su prikovani za dno sa pet bodova manje od pretposljednje Mladosti.

Mogren - Dečić 3:1 (2:0)

Budva - Stadion „Lugovi“. Gledalaca: 150. Sudija: Jovan Kaluđerović (Cetinje). Strijelci: Rudović u 5, Đurović (penal) u 35. (penal) i Đuršić (penal) u 66. minutu za Mogren, Pepić u 89. minutu za Dečić. Žuti kartoni: Kapisoda (Mogren), Drešević, Mihailović (Dečić).

Mogren: Butorović 7 Racković 6,5 (Baošić) Kapisoda 7 Radišić 7 Pejović - (Pržica 6) Petričević 7,5 Kalezić 7 Đurišić 7,5 Marković 7 Rudović 7,5 Đurović 7 (Đuranović).

Dečić: Ivanović - (Drešević 6,5) Zlatičanin 5 B. Popović 5 (Lazarević) Mihailović 5 S. Marković 5 Nuhodžić 5,5 (Orahovac) Kasapi 5 Kuč 5 Pepić 5 Ljuljđuraj 5 Salković 5.