Knežević u finišu iščupao bod za "đavole"

Minut prije kraja rezervista Novović ubacio je loptu za Kneževića, koji je pogodio za veliko olakšanje trenera gostiju Gorana Milojevića
Ažurirano: 26.02.2014. 10:32h

Mogren je bio blizu prve proljećne pobjede, četa Brana Milačića imala je vođstvo i kontrolu igre kada je Mladost minut prije kraja preko Ivana Kneževića iščupala bod i popravila utisak sa predstavljanja novog tima.

Budvani su bolje počeli i već u 4. minutu došli u vođstvo - novajlija Marko Mugoša fantastičnoo je sastavio Đurovića sa golom, koji je rutinski pogodio sa 1:0.

Mladost je pokušala da se vrati u igru, ali sve do finiša nije imala pravu šansu.

Ipak, minut prije kraja rezervista Novović ubacio je loptu za Kneževića, koji je pogodio za veliko olakšanje trenera gostiju Gorana Milojevića.

Bod za samopouzdanje gostiju u borbi za opstanak.