Grbalj zaustavio Sutjesku, Petrovac pobijedio Budućnost

Aktuelni šampion vodio sa 2:0 na poluvremenu ali osvojio samo bod. Petrvočani slavili u Podgorici, dok je Zeta sa 5:2 pobijedila Mogren
57 pregleda 10 komentar(a)
Zeta-Sutjeska, Foto: Savo Prelević
Ažurirano: 27.11.2013. 14:17h

Sutjeska je nakon pet vezanih pobjeda u prvenstvu zaustavljena – Grbalj je u Radanovićima osvojio bod (2:2), iako je na poluvremenu bio u zaostatku od dva pogoka.

Nikšićani su svakako ostali lideri, a u ovom meču je zakazala odbrana koja je primila gol nakon sedam utakmica...

Goste je u vođstvo doveo dvostruki strijelac Karadžić, a bod domaćinu su donijeli Vukčević i Janković.

Petrovac je slavio protiv Budućnosti sa 2:1 i došao do diobe drugog mjesta – Grbović i Jablan iz penala su donijeli veliku prednost gostima, a “plavi” su do kraja samo smanjili preko Nikača.

Okliznuo se Čelik, koji je spasavao bod protiv Dečića, dok je utakmica kola odigrana na Trešnjici – Zeta je rezultatom 5:2 deklasirala Mogren.

Zećani su vodili sa 3:0 (Mogren kod 0:0 promašio penal), onda su Budvani smanjili na 3:2, ali nisu mogli više s igračem manje...

Lovćen je na Starom aerodromu golom Martinovića pobijedio Mladost.