Grbalj bolji od Mogrena, remi Mladosti i Čelika

Sastav iz Radanovića trijumfovao u Budvi sa 3:2, dok je Mladost u sudijskoj nadoknadi izbjegla poraz protiv Nikšićana
1 komentar(a)
Mogren, Foto: Savo Prelević
Ažurirano: 06.11.2013. 14:55h

Duel Čelika i Mladosti završen je bez pobjednika, dok su pobjede u prvim utakmicama četvrtfinala Kupa Crne Gore ostvarili fudbaleri Grblja i Petrovca i Lovćena.Finalista prošle sezone, nikšićki Čelik, igrao je u podgoričkom naselju Stari aerodrom protiv Mladosti neriješeno 1:1.Gostujući tim poveo je golom Darka Zorića u 70. minutu, a izjednačio je Ivan Knežević u trećem minutu sudijske nadoknade vremena.Grbalj je u Budvi savladao Mogren 3:2.

Ekipa iz Radanovića je povela efektnim golom Petra Vukčevića u 29, a tri minuta kasnije izjednačio je Darko Marković.Vukčević je bio strijelac i drugog gola za vođstvo od 2:1 u 64, a pitanje pobjednika riješio je Ivan Delić iz jedanaesterca u 77. minutu.

Konačan rezultat (3:2) postavio je Goran Vujović u 85. minutu iz jedanaesterca.

Petrovac je pred svojim navijačima savladao Dečić 2:0 (1:0), golovima Ivana Pejakovića u 20. i Marka Markovića u 58. minutu. Lovćen je na Cetinju, pogotkom Alena Halilovića u 83. minutu, trijumfovao u duelu sa Zetom rezultatom 1:0.

Domaćin je od 22. minutua igrao sa igračem manje nakon isključenja Nikole Draganića.

Revanš mečevi biće odigrani 27. novembra.