Mladost zaustavila Mogren, Čelik sam na vrhu

Sa tri gola u posljednjih 20-ak minuta, Čelik je osvojio sva tri boda protiv Mornara i odvojio se na čelu tabele od Mogrena, koji je igrao bez golova u gostima protiv Mladosti
6 komentar(a)
Ažurirano: 21.09.2013. 15:50h

Samo sedam golova na pet utakmica današnjeg 7. kola Telekom Prve fudbalske lige - sa tri gola u posljednjih 20-ak minuta, Čelik je osvojio sva tri boda protiv Mornara i odvojio se na čelu tabele od Mogrena, koji je igrao bez golova u gostima protiv Mladosti.

Do pobjede su Nikšićani došli golovima Darka Zorića u 71, Stevana Račića u 79. i Ivana Ivanovića u 83. minutu. "Metalurzi" su od 4. minuta imali igrača više (direktan crveni karton za Radulovića zbog oštrog starta), ali im je i pored toga trebalo više od sat vremena da slome otpor Barana.

"Ponekad u fudbalu nije dobro imati igrača više. Kada su ostali brojčano jači, moji momci su pomislili da će lako dobiti meč. U svakom slučaju lijepo je gledati sa vrha", prokomentarisao je trener Čelika Slavoljub Bubanja.

Budućnost je pod Goricom savladala Dečić iz Tuzi 2:0, golovima Vladislava Rogošića u 22. i Marka Ćetkovića u 78. minutu.

Pobjednika nije bilo u duelu Mladosti i Mogrena na Starom aerodromu, koji je završen 0:0.

Prvu pobjedu u prvenstvu upisao je Rudar, savladavši kod kuće Grbalj. Odlučujući pogodak postigao je Nemanja Ćosović u 38. minutu.

Lovćen je na Cetinju poražen od Petrovca 1:0. Pobjednika je odlučio pogodak Aleksandra Vujačića u 29. minutu.

U posljednjem meču ovog kola, sjutra u 15 sati, u Golubovcima sastaće se Zeta i zvanični šampion, Sutjeska.