Svonsi zaustavio Liverpul

12 komentar(a)
Miću, Foto: Reuters
Ažurirano: 16.09.2013. 21:27h

Stao je konačno i Liverpul - nakon tri startne pobjede u Premijer ligi (sve tri rezultatom 1:0), "redsi" su morali da se zadovolje bodom u Svonsiju (2:2).

Sve je na "Libertiju" bilo u znaku veziste Svonsija, bivšeg igrača Liverpula, Džondža Šelvija koji je bio potencijalni tragičar utakmice.

Stameni fudbaler je prvo donio prednost svom timu, a onda izgubio dvije lopte koje su značile i dva primljena gola - izjednačio je Danijel Staridž (četvrti pogodak u sezoni), a preokrenuo Viktor Mozes.

Ali, Svonsi je zaslužio bod, a Šelvi da ne bude tragičar, pa je isti igrač asistirao glavom Špancu Mićuu za konačnih 2:2 u 64. minutu.

Liverpul je svakako sačuvao prvo mjesto, ali sada ima bod više od Arsenala i Totenhema.