Spektakl u Leverkuzenu, Krasnodar odolio Bajeru

1267 pregleda 0 komentar(a)
Slavlje fudbalera Krasnodara, Foto: Reuters
Ažurirano: 21.02.2019. 23:26h

U dvomeču Bajera i Krasnodara nije bilo golova 174 minuta, a onda su gledaoci u Leverkuzenu pristustvovali spektaklu.

Ruski tim je poveo u 84. minutu golom Magomeda Sulejmanova, da bi u 87. izjednačio Čarls Arangis. „Farmaceuti“ su u finišu opsjedali gol Krasnodara, imali nekoliko šansi, ali su gosti odoljeli.

Osim predstavnika Rusije, do 16 najboljih u Ligi Evrope su u gostima stigli i Ren i Slavija Prag. Francuzi su savladali Betis 3:1 u Sevilji nakon 3:3 na svom terenu, dok su Česi gubili na gostovanju Genku, a onda sa četiri gola rastužili domaće navijače.

Inter se poigravao sa bečkim Rapidom (4:0), a Čelsi je tek u 2. poluvremenu slomio otpor Malmea (3:0).

Ranije

Arsenal - BATE Borisov 3:0 (Volkov 4. autogol, Mustafi 39, Sokratis 60) - prvi meč 0:1

Dinamo Zagreb - Viktorija Plzenj 3:0 (Oršić 15, Dilaver 34) - 1:2

Ajntraht - Šahtjor 4:1 (Jović 23, Ale 27, 80, Rebić 88 - Moraeš 64) - 2:2

Napoli - Cirih 2:0 (Verdi 43, Una 76) - 3:1

Salcburg - Klub Briž 4:0 (Šlager 17, Daka 29, 43, Dabur 90+4) - 1:2

Valensija - Seltik 1:0 (Gameiro 70) - 2:0

Viljareal - Sporting 1:1 (Fornals 80 - Fernandeš 45+1) - 1:0

Zenit - Fenerbahče 3:1 (Ozdojev 4, Azmun 37, 76 - Topal 43) - 0:1