Betis preko Osasune do petog mjesta

Pobjedom protiv Osasune (2:1), Betis je preuzeo peto mjesto na tabeli Primere, u prvoj utakmici 27. kola.
Betis, Foto: Realbetisbalompie.es
Ažurirano: 08.03.2013. 22:42h

U zanimljivoj i borbenoj igri, tim iz Sevilje bio je bolji i nadmoćniji, a poveo je poslije dvadesetak minuta preko Moline.

Nakon brojnih propuštenih šansi, gosti iz Pamplone iznenada su izjednačili golom Silve u finišu susreta i činilo se da imaju važan bod u rukama.

Međutim, Kastro je spriječio iznenađenje i samo šest minuta kasnije obezbijedio pobjedu za veliko slavlje navijača “zeleno-bijelih”.

Osasuna je ostala blizu zone ispadanja iz Primere i ima pet bodova više od Selte iz Viga, prvog pratioca među ugroženim klubovima.