Mogren siguran protiv Lovćena

Mogren, Foto: Savo Prelević
Ažurirano: 07.10.2012. 09:20h

Savršen odgovor fudbalera Mogrena, nakon brodoloma u Petrovcu u Kupu - ekipa Brana Milačića savladala je Lovćen 3:1 i prvi put ove sezone vezala dva trijumfa u prvenstvu, nakon pobjede u Nikšiću nad Sutjeskom prošle subote.

Budvani su se razgorpadili tek u drugom poluvremenu, ali su i u prvom dijelu trebali da daju gol - dvije šanse imao je Đoković, Vujović je pogodio prečku, a izglednu priliku imao je i Pržica.

A onda presuda, u režiji Nikole Vujovića, svojevremeno najboljeg fudbalera Crnogorske lige.

Brzonogi ofanzivac je u 54. minutu uzeo loptu Bogdanoviću i odapeo u mrežu sa 15 metara.

Lovćen se malo trgao tek nakon prvog gola Mogena. Pokušao je Perutović, u prilici je bio i Đurišić, ali se mreža Budvana nije tresla.

Jeste na drugoj strani - Grbović je iskoristio asistenciju Đokovića i preciznim udarcem „zaključao” utakmicu.

Partija na Lugovima u finišu je uljepšana sa po jednim golom na obje strane.

Štoper Lovćena Milivoje Novović smanjio je na 2:1 u sudijskoj nadonadi, ali je uzvratio Vujović, šutem od stative za svoj drugi gol.