Mladi fudbaleri bolji od Finske

Tim Mojaša Radonjića je slavio sa 2:1 u Vasi golovima Ilije Vukotića u 27. i Marka Miličkovića u 70. minutu. Pogodak za domaćina dao je Miko Virtanen u drugom minutu sudijske nadoknade
60 pregleda 0 komentar(a)
Mlada fudbalska reprezentacija, Foto: Fscg.me
Ažurirano: 02.06.2018. 19:20h

Mlada fudbalska reprezentacija Crne Gore slavila je u prvoj od dvije prijateljske utakmice protiv Finske.

Tim Mojaša Radonjića je slavio sa 2:1 u Vasi golovima Ilije Vukotića u 27. i Marka Miličkovića u 70. minutu.

Pogodak za domaćina dao je Miko Virtanen u drugom minutu sudijske nadoknade.

"Bilo je odličnih perioda u našoj igri, ali i nekih slabih. Oscilirali smo, dešavalo se da igramo sjajno, a onda se desi pad u igri i konfuzija. Doduše, bilo je dosta izmjena, pa je i to uticalo na ritam igre. Ipak, iskontrolisali smo rezultat i upisali pobjedu", rekao je Radonjić.

Naredni meč isti rivali igraju 4. juna takođe u Vasi (17 časova).

Crna Gora: Lazar Carević, Marko Merdović (66. Radule Krulanović), Miloš Drinčić, Stefan Milić (66. Marko Miličković), Milutin Osmajić (66. Zvonko Ceklić), Vladan Bubanja (46. Novica Eraković), Aleksa Marušić (46. Dušan Bakić), Ilija Vukotić, Ognjen Stijepović (76. Miloš Zečević), Danilo Pešukić, Nikola Krstović (46. Balša Sekulić).