Realu dva gola sa penala donijela trijumf nad Levanteom

Nikola Vukčević je u igru ušao tek u 89. minutu za Levante
1298 pregleda 0 komentar(a)
Karim Benzema, Foto: Manu Fernandez
Ažurirano: 24.02.2019. 23:18h

Real Madrid je slavio na gostovanju Levanteu sa 2:1, i zaostatak nakon 25. kola za liderom, Barselonom smanjio je na devet bodova. Real je sada dva boda iza gradskog rivala, Atletika, koji je najbliži pratilac lidera.

Real je poveo golom Benzeme sa penala u 43. minutu, ali se uporni domaćini nisu predavali i u 60. preko Rođera su poravnali rezultat.

U odsustvu kapitena Serhia Ramosa, koji je zbog kartona propustio utakmicu, i izlaska Benzeme, novi penal u 78. minutu za "merengese" je realizovao Garet Bejl, koji je četiri minuta ranije u igru ušao baš umjesto Benzeme. Od 86. minuta je Real igrao sa igračem manje, jer je kartone spario Naćo, ali Levante nije uspio da napravi pritisak.

U tome mu nije pomogao ni naš reprezentativac Nikola Vukčević, koji je u 89. minutu ušao u igru.