Dečić u finalu bolji od šampiona

Najbolji igrač turnira je defanzivac Dečića Milan Radulović, dok je napadač Zete Žarko Korać najbolji strijelac
Milan Radulović, Foto: Savo Prelević
Ažurirano: 29.01.2012. 21:01h

Prvo mjesto na prijateljskom pripremnom turniru, koji je održan na novom terenu sa vještačkom podlogom u Tuzima, pripalo je domaćinu - fudbaleri Dečića su u današnjem finalnom okršaju savladali Mogren sa 2:1.

U meču za 3. treće mjesto Zeta je bila ubjedljiva protiv drugoligaša Koma (slavila sa 4:1). U subotnjim, polufinalnim mečevima Mogren je bio uspješniji od Zete nakon penala (u regularnom toku bilo je 1:1), dok je Dečić sa ubjedljivih 5:0 preslišao Kom.

Budvani su u finalu poveli preko Kašćelana, dok su u nastavku Kladnik i Milan Radulović, koji je proglašen za najboljeg igrača turnira, donijeli slavlje domaćinu.

Zeta se uozbiljila nakon primljenog gola - Dedić je početkom drugog poluvremena doveo Kom u vođstvo, nakon čega je najbolji strijelac turnira Žarko Korać sa dva pogotka trasirao put ka ubjedljivom trijumfu... Do kraja su se u strijelce upisali tinejdžeri Perazić i Kalačević.