Remiji Mogrena i Budućnosti

Mogren u 55. minutu, pri vođsvu Mladosti 1:0, ostao bez kapitena Grbića, koji je dobio crveni karton, ali je Ardijan Đokaj u 82. izjednačio. Budućnost izborila bod u Golubovcima pogotkom Đikanovića u 87. minutu
Ažurirano: 04.05.2011. 14:56h

Razlika između Mogrena i Budućnosti ostala je tri boda - lider je remizirao na gostovanju Mladosti, baš kao i Podgoričani u Golubovcima.

Mogrenu je bod donio rezervista Ardijan Đokaj, koji je u 82. minutu iskoristio grešku golmana domaćih Marčelje i izjednačio na 1:1. Mladost je vodila od 52. minuta golom Merdovića, a tri minuta kasnije isključen je kapiten Budvana Petar Grbić.

Zeta je sa dva gola Žarka Koraća vodila 2:0 protiv najvećeg rivala, ali su bod Budućnosti osigurali kapiten Vuković i defanzivac Đukanović, koji je pogodio u 87. minutu.

Još tri meča završena su bez pobjednika, a tri boda osvojio je samo Grbalj, koji je savladao Lovćen zahvaljujući Mikijelju.