U21 reprezentacija primila gol u sudijskoj nadoknadi za 1:1.
1062 pregleda 0 komentar(a)
Mlada fudbalska reprezentacija, Foto: Filip Roganović
Ažurirano: 26.03.2019. 17:55h

Mlada fudbalska reprezentacija Crne Gore je remijem završila petodnevni boravak u Atini.

Izabranici Miodraga Vukotića su odigrali bez pobjednika protiv Grčke (1:1), nakon što su u petak ubjedljivo poraženi od kombinovanog tima Panatinaikosa - 4:1.

Crna Gora je protiv Grka vodila golom Ilije Vukotića od 56. minuta, a domaćin je do remija stigao u sudijskoj nadoknadi.

"Igrali smo protiv veoma kvalitetne ekipe i mogu da budem zadovoljan partijom. Zadovoljan sam zalaganjem i odnosom prema igri, ali ostaje žal što nismo pobijedili, jer bi to bila prava nagrada za sve ono što su moji igrači pružili na ovoj utakmici", rekao je Vukotić i dodao:

"Primljeni gol u posljednjim trenucima utakmice treba da nam bude pouka da takve stvari ne smiju da nam se dešavaju u kvalifikacijama. Gledajući ovo okupljanje moram da budem zadovoljan, jer igrači pokazuju da prihvataju obaveze i zahtjeve stručnog štaba".

U21 reprezentacija 10. juna počinje kvalifikacije za Evropsko prvenstvo, a prvi rival je Kazahstan.

Rivali u grupi su još Španija, Izrael, Makedonija i Farska Ostrva.

GRČKA - CRNA GORA 1:1

Atina - Stadion "Jorgos Kamaras". Strijelci: Latrudis u 93. za Grčku, Vukotić u 56. minutu za Crnu Goru.

Grčka: Antonios Sterjakis, Dimitrios Nikolau, Konstantinos Dimitriu (od 46. Joanis Latrudis), Stefanos Evangelu, Konstantinos Apostolakos, Joanis Oikonomidis (od 46. Panajotis Lakas), Angelos Cingaras, Georgiju Janucos, Leonida Rosi, Anarojros Kabecis (od 65. Anastasios Duvikas), Maris Vrusi (od 75. Joanis Varkas).

Crna Gora: Balša Popović, Danilo Pešukić, Stefan Milić, Janik Filipović, Danilo Marković (od 70. Vladan Bubanja), Luka Malešević, Milutin Osmajlić (od 46. Marko Miličković), Ilija Vukotić, Meris Skenderović (od 46. Balša Sekulić), Lazar Vučićević (od 46. Alija Krnić), Nikola Krstović (od 84. Vladan Kordić).