Kriza Milana u prelomnim trenucima sezone, Kin opet udario pečat u pobjedi Juventusa

Milan bez pobjede tri meča
626 pregleda 0 komentar(a)
Kšištof Pjontek slavi gol za Milan, Foto: AP
Ažurirano: 02.04.2019. 21:26h

Milan je u krizi u najvažnijem dijelu sezone.

Nakon dva vezana poraza, od Intera i Samdorije, "rosoneri" su uzeli samo bod protiv Udinezea na svom terenu 1:1.

Ostali su na četvrtom mjestu, u zoni Lige šampiona, ali imaju četiri boda više i dvije utakmice više od Lacija.

Kšištof Pjontek je 20. golom u sezoni doveo Milan u vođstvo u finišu poluvremena.

Bod gostima donio je Kevin Lazanja, nakon efektne kontre sredinom drugog dijela.

Loša vijest za Milan su i povrede golmana Donarume i brazilskog veziste Lukasa Pakete koji su u prvom poluvremenu morali da napuste teren.

Juve je, s druge strane, lako osvojio Sardiniju - 2:0 protiv Kaljarija.

Šampion je poveo golom Leonarda Bonućija, a pečat je u 88. minutu udario Moaz Kin - 19-godišnji napadač postigao je gol na četvrtom meču zaredom, računajući i utakmice sa Finskom i Lihtenštajnom u dresu reprezentacije.

Kin je, kako navode, italijanski mediji konstantno bio na meti navijača Kaljarija, koji su ga vrijeđali na rasnoj osnovi, a utakmica je bila na kratko i prekinuta zbog toga...