Serhio Ramos misteriozno nestao sa terena i ostavio Real sa igračem manje

2 komentar(a)
Ramos Ronaldo, Foto: Reuters
Ažurirano: 10.03.2018. 16:27h

Real je danas savladao Eibar 2:1 na teškom gostovanju u Baskiji, iako je nekoliko minuta, kod rezultata 1:1, imao igrača manje na terenu.

Serhio Ramose je, naime, u 73. minutu iznenada istrčao sa terena i uletio u svlačionicu, pa su gosti ka pobjedi krenuli sa deset fudbalera.

Kapiten je tražio dozvolu od sudije da napusti igru, a pet minuta kasnije se vratio kao da se ništa nije dogodilo...

"I ja sam se začudio kada sam vidio da izlazi. Nisam znao šta je u pitanju. Rekli su mi da je morao da ide u tolaet, jednostavno je morao. A ja sam morao da čekam i da ga ne mijenjam", kazao je Zinedin Zidan.

Real je izdržao pet minuta sa igračem manje, a Ronaldo u finišu zadao završni udarac Eibaru.