Derbi i Kardif remizirali na "Prajd parku"

Oba gola na “Prajd parku” viđena su u prvom poluvremenu – domaći su poveli u šestom minutu preko Skota Melouna, da bi bod gostima donio Glacel, koji je realizovao penal u 19. minutu
652 pregleda 0 komentar(a)
Detalj sa meča, Foto: Twitter.com/dcfcofficial

Fudbaleri Derbija i Kardifa remizirali su (1:1) u prvom meču sedmog kola engleskog Čempionšipa.

Oba gola na “Prajd parku” viđena su u prvom poluvremenu – domaći su poveli u šestom minutu preko Skota Melouna, da bi bod Kardifu donio Glacel, koji je realizovao penal u 19. minutu.

Interesantan meč viđen je u drugom dijelu – domaći su imali inicijativu, ali Lorens, Meriot I dva puta Vagorn nijesu uspjeli da savladaju Smitisa.

Gosti iz Velsa jedinu priliku u drugom poluvremenu imali su preko Glacela, ali je nakon njegovog udarca glavom, loptu sa gol linije izbacio Klark.

Derbi nastavlja sa lošim rezultatima – “ovnovima” je ovo šesti meč bez pobjede. Sa druge strane, Kardif je stigao do trećeg uzastopnog remija.