Interova savršena sedmica, Kaljari šokirao Napulj

"Nerazuri" su slavili 1:0, golom Danila D'Ambrozija u 23. minutu, nije blistao, ali je čvrstinom i borbenošću sačuvao vođstvo
2584 pregleda 0 komentar(a)
Slavlje fudbalera Intera, Foto: Reuters

Savršeni dani za Inter - pobjeda nad Milanom u derbiju, pa trijumf nad Laciom i maksimalan učinak nakon pet kola Serije A.

"Nerazuri" su slavili 1:0, golom Danila D'Ambrozija u 23. minutu, nije blistao, ali je čvrstinom i borbenošću sačuvao vođstvo, s tim da su gosti preko Hoakina Koree imali dvije velike šanse.

Adam Marušić je presjedio na klupi Lacija.

Poklon Interu priredio je Kaljari, koji je šokirao Napoli u Napulju 1:0. Lukas Kastro je u finišu meča donio bodove gostima iz Sardinije.

Inter ima 15 bodova, dva više od Juventusa, Atalanta, koja je u prvom meču dana pobijedila Romu u Rimu 2:0, osvojila je deset, a Napoli samo devet...

Fiorentina je upisala prvi trijumf, savladavši Sampdoriju 2:1.