"Labudovi" se šepure na vrhu, Derbi u 94. ostao bez tri boda

Svonsi slavio na gostovanju Čarltonu
1935 pregleda 0 komentar(a)
Andre Aju na večerašnjem meču, Foto: Twitter.com/SwansOfficial

Fudbaleri Svonsija savladali su večeras u gostima Čarlton 2:1 i poslije 10. kola preuzeli lidersku poziciju u Čempionšipu.

"Labudovi" su do tri boda došli poslije preokreta - Čarlton je poveo u drugom minutu golom Džonata Leka. Izjednačio je Jan Danda 15 minuta kasnije, a preokret i nova tri boda gostima iz Velsa donio je Andre Aju u 65. minutu.

Bez tri boda u samoj završnici ostao je Derbi. "Ovnovi" su u duelu sa Barnslijem vodili 2:1 do 94. minuta, kada je Konor Čaplin na asistenciju Lukasa pogodio za izjednačenje i radost domaćih navijača.

Kardif je na svom terenu bio ubjedljiv protiv KPR-a (3:0), Brentford i Bristol siti remizirali su 1:1, a istim rezultatom okončan je meč Lutona i Milvola.