Veče Aleksandra Mitrovića: Napadač Fulama postigao het-trik protiv Lutona

Mitrović je - sa 11 golova - najefikasniji strijelac u engleskom drugoligaškom takmičenju
3789 pregleda 0 komentar(a)
Mitrović na večerašnjem meču, Foto: Twitter.com/FulhamFC
Ažurirano: 23.10.2019. 23:06h

Aleksandar Mitrović nastavio je golgetersku seriju u Čempionšipu - srpski napadač blistao je večeras na "Krejven kotidžu" i sa tri gola bio najzaslužniji za pobjedu Fulama nad Lutonom - 3:2.

Napadač Fulama mrežu je tresao u 16, 53 . i 67. minutu, dok su golove za goste postigli Pots i Kazenga Lua Lua..

Mitrović je obilježio dosadašnji dio Čempionšipa - postigao je 11 golova i najefikasniji je strijelac ovog takmičenja.

Notingem forest je na svom "Siti graundu" poražen od Hala - 1:2. "Šumari" su doživjeli drugi uzastopni poraz.

Bristol siti uspio je da preokrene rezultat i na domaćem terenu bude bolji od Čarltona - 2:1. Gosti su poveli preko Bona, izjednačio je Dijediju, a odlučujući pogodak za trijumf Bristola postigao je Braunhil u 98. minutu.

Derbi je golom Šinija u 92. minutu stigao do pobjede na Viganom, a golova nije bilo na meču Midlzbroa i Hadersfilda.