Katalonci su upisali treći remi u posljednjih pet kola u Primeri
50 pregleda 1 komentar(a)
Džonatan Kaljeri, Foto: Reuters
Ažurirano: 01.03.2018. 22:36h

Barselona će u derbi koji bi mogao da odluči pitanje prvaka Španije ući sa samo pet bodova prednosti u odnosu na Atletiko.

Katalonci su upisali treći remi u posljednjih pet kola u Primeri, ovog puta na gostovanju Las Palmasu.

Lionel Mesi je četvrtim golom iz slobodnog udarca, a 24. ukupno u ovoj sezoni Primere, doveo „blaugranu“ u vođstvo u 21. minutu, da bi Džonatan Kaljeri izjednačio u 48. iz penala.

„Kanarinci“, koji se grčevito bore za opstanak, do kraja meča su se branili kao da im život od toga zavisi. I uspjeli...

Alaves je četvrtom pobjedom u posljednjih pet kola, ovog puta nad Levanteom (gol Viktora Lagardije u 90. minutu za 1:0), prebrinuo brige oko opstanka, dok su Betis i Real Sosijedad igrali bez golova.