Totenhem mora na popravni, Čelsi siguran, Runijev Derbi eliminisao Kristal Palas

Šefild junajted je na svom terenu bio bolji od niželigaša Flajda 2:1
1557 pregleda 0 komentar(a)
Slavlje fudbalera Čelsija, Foto: AP

Čelsi je bez problema na svom terenu pobijedio Notingem Forest 2:0 i plasirao se u narednu rundu FA kupa, dok će Totenhem morati da igra još jedan meč - tim Žozea Murinja samo je izbjegao poraz na gostovanju Midlsbrou.

Domaćin je poveo u 50. minutu golom Flečera, a izjednačio je Lukas Moura 11 minuta kasnije.

Murinjo ima mnogo problema, njegov tim igra blijedo, nedostaje i povrijeđeni Hari Kejn...

Čelsi je, s druge strane, za pola sata, pogocima Kaluma Hadsona Odoija i Rosa Barklija slomio otpor Notingema.

Takmičenje je završio Kristal Palas, koji je na svom terenu poražen od Derbija - 1:0.

Vejn Runi je sa trakom predvodio goste, kojima je veliku pobjedu donio Martin u 32. minutu.

Sredinom drugog poluvremena direktan crveni karton dobio je kapiten Palasa Luka Milivojević zbog sukoba sa vezistom Derbija Hadlstonom.

Šefild junajted je na svom terenu bio bolji od niželigaša Flajda 2:1.