Dva sjajna gola na "Dal'Ari", Bolonja u posljednji čas produžila agoniju Fiorentine

1365 pregleda 0 komentar(a)
Sa meča Fiorentina - Bolonja, Foto: LaPresse

Prvi meč drugog dijela 18. kola Serije A završen je remijem u triler završnici, uz dva fenomenalna gola.

Fiorentinu su sekunde dijelile do prve pobjede nakon sedam mečeva, ali je Rikardo Orsolini u četvrtom minutu donio bod Bolonji - 1:1.

Orsolini je iz teške pozicije sjajno izveo slobodan udarac i donio veliko slavlje na "Dal'Aru".

Fiorentina, koja ne zna za trijumf još od 30. oktobra, povela je golom Marka Benasija, koji je u 27. minutu uhvatio fenomenalan volej sa 20-ak metara i poslao loptu od stative u mrežu.

Gosti su izdržali napade Mihajlovićevog tima, sve do trenutka magije Orsolinija.