Zvezda zaustavljena u ledenoj Moskvi: CSKA ide dalje

16 komentar(a)
džagoev cska crvena zvezda, Foto: Reuters
Ažurirano: 21.02.2018. 19:04h

Prva eliminaciona runda bila je krajnji domet Crvene zvezde - srpski tim je u revanšu šesnaestine finala Lige Evropa poražen od CSKA u Moskvi 1:0.

Prošle sedmice duel u Beogradu završen je 0:0.

Jedini, odlučujući, gol u dvomeču postigao je Alan Džagoev u posljednjim trenucima prvog poluvremena, nakon brze akcije i asistencije Kučeva.

Fudbaleri Zvezde su do pogotka domaćeg tima imali nekoliko opasnih situacija i napada, ali u završnici su bili nespretni i nekonkretni...

CSKA je u drugom dijelu uglavnom kontrolisala rezultat i stanje na terenu, Džagoev imao veliku šansu da riješi meč, da bi gosti u posljednjih deset minuta propustili dvije velike prilike za prolaz.

Prvo je Pešić loše reagovao na petercu i promašio loptu, da bi Ben u 89. minutu sa desetak metara tukao pored lijeve stative.