Grizman u 39. sekundi riješio meč u Malagi

Grizman Atletiko, Foto: Reuters
Ažurirano: 10.02.2018. 19:41h

Prva akcija, odmah gol i Atletiko je odnio bodove iz Andaluzije - golom Antoana Grizmana u 39. sekundi, "kolćonerosi" su slavili protiv Malage 1:0.

Atletiko je igrao bez povrijeđenih Savića i Godina, ali je sačuvao mrežu, što i nije bio problem protiv posljednjeplasiranog tima, koji je na 23 utakmice postigao samo 14 pogodaka.

Barselona ima šest bodova više od madridskog kluba, a lider će sjutra ugostiti Hetafe.

Alaves je u gostima "uzeo mjeru" Viljarealu sa 2:1, u prvoj utakmici subotnjeg programa 23. kola španske Primere.

Alaves je poveo u 40. minutu golom Rodriga Elija, a prednost je udvostručio Ibaj u 71. minutu.

Konačan rezultat postavio je Karlos Baka u 77. minutu.

Alaves je poslije druge uzastopne pobjede, ukupno osme u prvenstvu, 16. na tabeli sa 25 bodova.

Viljareal je pretrpio drugi uzastopni poraz i zauzima peto mjesto sa 37 bodova.