Inter u finišu do preokreta u Parmi, štoperi zamijenili Lukakua i Lautara

Golovima De Fraja i Bastonija u posljednjih deset minuta, Inter slavio na Tardiniju

2164 pregleda 0 komentar(a)
Sa meča Parma - Inter, Foto: AP

Inter je bio nemoćan više od 80. minuta na Tardiniju, gubio je od Parme 1:0, a onda u furioznom finišu preokrenuo i slavio 2:1.

Parma je u 15. minutu povela sjajnim golom Žervinja, a zatim neutralisala opasan napadački potencijal gostiju.

Odbrana domaćina je dobro parirala Lukakuu, Lautaru i Sančesu, ali je zaboravila defanzivce.

Stefan de Fraj je pogodio za izjednačenje u 84. minutu, a zbog prigovora vezista Parme Kucka je isključen.

"Nerazuri" su vidjeli šansu za pobjedu i do bodova došli tri minuta kasnije, kada je Mozes idealno centrirao, a Alesandro Bastoni bio sam na drugoj stativi - 1:2.

Inter je ostao na trećem mjestu, sa četiri boda manje od Lacija, a osam od Juventusa.