Konačno prava Barselona, Grizman diktirao ritam na Madrigalu

3909 pregleda 1 komentar(a)
Fudbaleri Barselone, Foto: AP

Barselona se probudila na Madrigalu, ostvarila ubjedljivu pobjedu nad Viljarealom (4:1), nakon dva vezana remija, kojima je lidersku poziciju La Lige prepustila Realu.

Katalonci imaju četiri boda manje od najvećeg rivala, koji je danas slavio i u Bilbaou.

Antoan Grizman se vratio u prvi tim, nakon burnih polemika u javnosti, a Barsa djelovala mnogo bolje nego u prethodnim mečevima.

Francuz je na početku meča natjerao Toresa da postigne autogol, a u finišu poluvremena postigao jedan od najljepših golova sezone, kojim je i riješio pitanje pobjednika.

Viljareal je u 14. minutu izjednačio preko Đerarda Morena, da bi šest minuta kasnije efektan pogodak upisao i Luis Suares za 2:1.

Konačan rezultat postavio je Ansu Fati u 86. minutu.