Golčina i milimetri: Nebojša Jovović izgubio prvi duel sa legendarnim Ćavijem

4059 pregleda 3 komentar(a)
Nebojša Jovović, Foto: Twitter

Crnogorski trener Nebojša Jovović imao je danas jedan od najvećih izazova u karijeri - njegov Al Ahli poražen je od Al Sada, kojeg vodi fudbalska legenda Ćavi Ernandes, rezultatom 1:0, u meču 19. kola katarskog šampionata.

Pobjednika je odlučio sjajan gol Hasana Al Hajdosa, koji je u 43. minutu sa 25 metara poslao projektil pod prečku.

Jovovićev tim je zaslužio više, imao je bolje šanse, a u prvom poluvremenu, prije gola Al Hajdosa, poništen je pogodak Paragvajca Ernana Peresa, nakon konsultacija sa VAR-om, zbog milimetarskog ofsajda.

Jovović će uskoro imati priliku za revanš Ćaviju, jer se Al Ain i Al Sad sastaju u polufinalu Kupa Katara.