Damjanović heroj Daegua: Dva gola i asistencija za nova tri boda

Na terenu je danas bio i Stefan Mugoša, a njegov Inčon minimalno je savladao ekipu Seula i upisao tri boda u borbi za opstanak

5810 pregleda 1 komentar(a)
Damjanović, Foto: Daegu

Dejan Damjanović odigrao je danas sjajan meč u južnokorejskoj K ligi - popularni Boske postigao je dva gola i upisao asistenciju u trijumfu Daegua nad Seongnamom (3:2).

Prvi gol Damjanović je postigao nakon deset minuta, kada je glavom na asistenciju Sesinje matirao golmana rivala.

Potom je Boske vratio uslugu Sesinji - u 38. minutu asistirao mu je za dupliranje vođstva.

Prednos Daegua smanjio je Čang Jong golom u 45. minutu.

Daegu je sa prednošću od 2:1 otišao na odmor, da bi u nastvaku Seongnam izjednačio preko Sang Hoa.

Nakon toga, Damjanović je ponovo stupio na scenu i golom u 64. minutu donio novu prednost svojoj ekipi.

Nakon današnjeg trijumfa Daegu se nalazi na petom mjestu na tabeli sa 30 bodova.

A bitnu pobjedu u borbi za opastanak ostvario je i Inčon Stefana Mugoše. Oni su danas minimalnim rezulatom savladali Seul, a gol odluke postigao je Sog Si Vu.