Vest Bromu malo i 3:0 - Čelsijev napad ispravio sve gluposti odbrane

VBA imao tri gola prednosti nakon 27 minuta

7907 pregleda 2 komentar(a)

Problemi Čelsija su se vidjeli i u prva dva kola Premijer lige, a kulminirali su danas u Birmingemu.

"Plavci" su upisali prvi remi u sezoni, ali nakon čudesne utakmice - bilo je 3:3, nakon što je VBA vodio 3:0 zahvaljujući očajnim reakcijama odbrane protivnika.

Prvo je pogriješio Markos Alonso, onda i Tijago Silva za pogotke Kaluma Robinsona, pa je Lampardu jasno da sve ono što može da uradi pakleni napad - ne može da isprati posljednja linija.

Klaj Bartli je do poluvremena pogodio za 3:0, pa je Čelsi imao veliki minus iako je u prvih 45 minuta imao nekoliko zicera.

Dva puta do gola nije bio Tami Ejbraham, prečku je pogodio Timo Verner...

A onda u nastavku, VBA se povukao, Čelsi stabilizovao i pokazao kakav napadački potencijal ima i kakav karakter ima.

Mejson Maunt je majstorijom smanjio na 3:1, onda i Kalum Hadson-Odoi na 3:2, a kada je izgledalo da se Vest Brom odbranio Ejbraham je pronašao put do mreže za 3:3...

VBA je u prva tri kola primio 11 golova.