Totenhem pucao iz svih oružja, Rendžersi eliminisali Galatu

5342 pregleda 0 komentar(a)

Totenhem se raspucao na evropskoj sceni - tim Žozea Murinja postigao je čak sedam golova protiv Makabi Haife i pobjedom 7:2 stigao do grupne faze Lige Evrope.

Od sedam pogodaka tri je postigao Hari Kejn, dva Đovani Lo Selso, a posljednji Dele Ali iz penala u 90. minutu.

Ali je ušao na poluvremenu, Murinjo mu je ukazao šansu, iako se spekuliše da je blizu odlaska.

U jednom od derbija plej-of runde, Glazgov Rendžers Stivena Džerarda pobijedio je Galatasaraj na domaćem terenu 2:1.

Arfild i Tavernije su postigli golove za 2:0, a Markao samo ublažio poraz turskog velikana.

Bez evropske scene ostao je Sporting iz Lisabona, koji je na "Alvaladeu" doživio debakl od LASK-a 4:1.