Neslavan kraj derbija, slavlje Podgorice i Iskre, bez pobjednika u Petrovcu i na Starom aerodromu

Budućnost je povela protiv Zete golom Božovića u 75. minutu iz penala, gosti napustili teren nakon trećeg crvenog kartona koji im je pokazao sudija Nikola Dabanović

73691 pregleda 313 reakcija 57 komentar(a)
Raičković (Budućnost) u duelu sa Lambulićem i Milojkom (Zeta), Foto: Savo Prelević
Ažurirano: 17.10.2020. 19:54h

U sjenci skandaloznog duela između Budućnosti i Zete, odigrane su četiri utakmice 9. kola Prve crnogorske Telekom lige.

Dečić je ostao neporažen i nakon devet mečeva - tim iz Tuzi igrao je 1:1 sa Petrovcem, koji još ne zna za pobjedu.

Novi gol, šesti u sezoni, postigao je raspucani Kristijan Vuljaj.

Podgorica je preuzela vrh tabele, pobjedom nad Rudarom 2:0. Šaleta Kordić je pogodio dva puta i stigao do skora od osam pogodaka na devet utakmica.

Iskra je preko veterana Vukovića i Milića preokrenula vođstvo Jezera i slavila 2:1, dok su OFK Titograd i Sutjeska igrali bez golova.

9. kolo

BUDUĆNOST - ZETA 1:0 prekinuto u 80. minutu

Draško Božović (penal) 75.

(Kalezić u 41, Simović u 73. i Krstović u 79. minutu iz Zete dobili su crvene kartone)

PETROVAC - DEČIĆ 1:1 - kraj

Marko Marković 33 - Kristijan Vuljaj 48.