Arsenal rutinski slavio, Napoli osvojio Baskiju, Bugari spotakli Romu

Politano donio trijumf Napolitancima protiv Sosijedada

7557 pregleda 0 komentar(a)

Arsenal grabi ka nokaut fazi Lige Evrope iz grupe u kojoj realno i ne bi smio da ima probleme.

Drugu pobjedu je ostvario londonski tim - nakon što je slavio protiv Rapida u Beču, sada je opravdao ulogu favorita u duelu sa Dandalkom.

Gosti su na "Emirejtsu" nekako odolijevali do finiša prvog poluvremena, a onda su u samo nekoliko minuta položili oružje.

Nketia je pogodio u 42, Vilok u 44, potom i Pepe na startu drugog dijela.

"Tobdžije", ipak, nisu same na vrhu tabele, tu je i Molde.

I Norvežani su slavili drugi put, sada nad Rapidom...

Napoli je pobijedio Sosijedad u gostima i anulirao poraz od AZ-a u Napulju na startu.

Trijumf "azurima" u Baskiji donio je Politano početkom drugog poluvremena.

AZ je, s druge strane, bio ubjedljiv protiv Rijeke u Alkmaru - 4:1, a posljednjih desetak minuta je u hrvatskom timu na terenu bio crnogorski bek Momčilo Raspopopović.

Aleksandar Boljević je dobio 20 minuta u porazu Standarda od Benfike (3:0), dok je razočarala Roma.

"Vučica" je odigrala bez golova na "Olimpiku" sa CSKA iz Sofije...