Juveu je sve lakše s Ronaldom, Lacio do pobjede golovima u 95. i 98. minutu

"Stara dama" na drugom mjestu, sa četiri boda manje od Milana

5938 pregleda 0 komentar(a)

Juventus je povratak Kristijana Ronalda proslavio ubjedljivom pobjedom nad Specijom, čime je i prekinuo mini seriju od dva remija (protiv Krotonea i Verone).

"Stara dama" je savladala Speciju 4:1, ali je i u ovom trijumfu imala problema sve dok na teren nije istrčao Portugalac.

Do njegovog ulaska u 56. minutu rezultat je bio 1:1 (za goste je pogodio Alvaro Morata, izjednačio je Tomazo Pobega), a onda je sve bilo lakše.

CR7 je vratio prednost nakon 126 sekundi provedenih na terenu, zatim se upisao i Adrijen Rabio, da bi Ronaldo još jednom, i to "panjenkom" iz penala, otklonio sve dileme oko pobjednika.

Juve je ovom pobjedom preuzeo drugo mjesto, ima četiri boda manje od Milana.

Lacio je napravio veliki preokret u Torinu, gdje je gubio 3:2 do 95. minuta.

Onda je Ćiro Imobile iz penala poravnao, da bi tri boda osigurao Felipe Kaisedo u 98. minutu za 4:3.