Golčina Kalezića, dominacija Zete u Pljevljima

4224 pregleda 75 reakcija 0 komentar(a)

Rudar je u dobrom takmičarskom raspoloženju, nakon pobjede nad OFK Titogradom, ali uz brojne "sistematske" probleme - kašnjenje plata igračima, razmišljanje o štrajku, čekanje da se formira nova uprava - dočekao Zetu i doživio rezultatski debakl.

Raspoloženi gosti slavili su 3:0 i ostvarili drugu vezanu pobjedu, kojom su došli do 18. boda.

Zeta, u jačem sastavu nego u prethodna tri meča, zbog povratka igrača koji su suspendovani nakon skandaloznog meča protiv Budućnosti, najavila je pobjedu u 34. minutu, kada je Ivan Vukčević oboren u šesnaestercu, a Mijat Lambulić pogodio iz penala.

U 59. minutu gosti su duplirali prednost. Sjajno je Vasko Kalezić povukao sa lijeve strane i sa 20-ak metara poslao projektil iza leđa golmana Helića.

Konačan rezultat postavio je kapiten Goran Milojko u 79. minutu iz drugog penala na meču.