Ramos izjednačio rekord Bufona, Vida igrao iako je bio pozitivan!

Do apsolutnog rekorda, koji sa 184 nastupa drži Egipćanin, Ahmed Hasan, Špancu je ostalo osam utakmica

11103 pregleda 0 komentar(a)

Kristijano Ronaldo je dao 102. gol u dresu Portugala, ali nije samo to obilježilo prijateljske utakmice koje su se igrale večeras širom Evrope.

Stigle su još dvije važne vijesti. Prva je da je Serhio Ramos u remiju Španije sa Holandijom (1:1) u Amsterdamu igrao 176. put za nacionalni tim i izjednačio evropski rekord Đanluiđija Bufona.

Do apsolutnog rekorda, koji sa 184 nastupa drži Egipćanin, Ahmed Hasan, nije ostalo mnogo...

Druga je šokantna - Domagoj Vida je igrao 1. poluvrijeme protiv Turske, iako je zaražen koronavirusom!

Domagoj Vida je zamijenjen na poluvremenu
Domagoj Vida je zamijenjen na poluvremenufoto: Reuters

U poluvremenu utakmice u Istanbulu je stigla vijest da je jedan igrač imao pozitivan test, a to je upravo potvrdio i Hrvatski nogometni savez (HNS).