Interovih 26 minuta iz snova, Mhitarjan nosi Romu, Sasuolo lider

"Crno-plavi" gubili 2:0, potom savladali Torino 4:2

4277 pregleda 0 komentar(a)

Preko 60 minuta Inter je bio očajan, nadigran u duelu sa Torinom, gubio je 2:0 u 62.

A onda - ludilo na "Đuzepe Meaci", tipično za "crno-plave".

Na kraju je bilo 4:2 pošto je od 64. tim Antonija Kontea morao da krene na sve ili ništa.

Smanjio je Aleksis Sančes, izjednačio Romelu Lukaku, pa je u 67. minutu sve vraćeno na početak.

"Granata" nije imala kud, potom je i poklonila penal koji je iznudio Ašraf Hakimi.

Kada je Lukaku sa bijele tačke donio preokret u 84. postalo je jasno da će milanski tim doći do četvrtog trijumfa u sezoni.

Belgijanac je u 90. bio i asistent kod pogotka Lautara Martinesa.

Roma je protiv Parme nastupila maltene bez pola ekipe, ali to joj nije smetalo da dođe do pobjede.

Slavila je 3:0 - goleadu je otvorio Borha Majoral, a onda se do poluvremena dva puta upisao Henrih Mhitarjan.

Prvo mjesto je preuzeo Sasuolo, nakon što je bio bolji od Verone - 2:0.

Pogađali su Žeremi Boga i Domeniko Berardi, pa je Sasuolo lider makar do večerašnje utakmice Napolija i Milana...