Real ispunio cilj u Milanu, Inter na dnu, Atalanta osvojila Enfild, Bajern slavio 15. put zaredom

Atletiko još strahuje za prolaz, nakon remija bez golova sa Lokomotivom

34046 pregleda 22 reakcija 5 komentar(a)
Ažurirano: 25.11.2020. 22:56h

Real je ostvario cilj u Milanu, a Inter samo uz čudo može do druge faze.

Madridski tim je slavio 2:0, golovima Azara iz penala i Rodriga.

„Nerazuri“ su od sredine prvog dijela imali igrača manje, nakon isključenja Vidala.

Inter je ostao na dva boda, šest manje od Borusije Menhengladbah, a pet od Reala.

Bajern je nastavio seriju pobjeda u Ligi šampiona – 15. u nizu ostvario je nad Salcburgom i osigurao osminu finala.

Atletiko još strahuje za prolaz, nakon remija bez golova sa Lokomotivom. Savić je igrao svih 90 minuta.

Među 16 najboljih je i Mančester siti, nakon pobjede nad Olimpijakosom.

Iznenađenje večeri priredila je Atalanta pobjedom nad Liverpulom na Enfildu – u prošlom kolu „redsi“ su slavili u Bergamu 6:0.

Klop je odmarao neke igrače, neki su povrijeđeni, a njegov tim za 90 minuta nije uputio nijedan šut u okvir gola.

Grupa A

Atletiko Madrid - Lokomotiva Moskva 0:0

Bajern - Salcburg 3:1

Levandovski 42, Koman 52, Sane 68. - Beriša 75.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Grupa B

Borusija Menhengladbah - Šahtjor 4:0

Štindl 17. (penal), Elvedi 34, Embolo 45+1, Vent 77.

Ajaks - Mitjiland 3:1

Gravenberh 47, Mazraui 49, Neres 66. - Mabil 81. (penal)

Liverpul - Atalanta 0:2

Iličić 60, Gosens 64.

Tok mečeva

68. minut - Bajern je osigurao 15. uzastopnu pobjedu - 3:0 protiv Salcburga, strijelac Liroj Sane.

64. minut - 2:0 za Atalantu na Enfildu, efektna akcija Gomes - Hatebur - strijelac Gosens.

60. minut - Atalanti je falio Josip Iličić - Slovenac se nedavno vratio na teren i pogodio protiv Liverpula.

59. minut - 2:0 za Real protiv Intera, Rodrigo.

52. minut - 2:0 za Bajern protiv Salcburga, Kingsli Koman.

Ajaks je u prva četiri minuta nastavka dva puta pogodio gol Mitjilanda - prvo Gravenberh, pa Mazraui.

42. minut - Bajern je poveo protiv Salcburga, golom Levandovskog.

39. minut - drugi gol u večernjem terminu. Porto vodi u Marseju, golom Sanusija.

33. minut - Inter je ostao sa deset igrača. Vidal je dobio dva žuta kartona za minut.

Nakon skoro pola sata igre samo jedan gol na šest mečeva.

7. minut - Real je poveo u Milanu protiv Intera, golom Azara iz penala.

Barela je faulirao Naća.

Inter i Real već u 4. kolu Lige šampiona igraju za živor u elitnom takmičenju.

Nakon nove pobjede Borusije Menhengladbah, dva velikana praktično nemaju pravo na grešku.

Plasman u osminu finala mogu da izbore Bajern, Atletiko i Liverpul, nakon što je to uradio Mančester siti.