Dva lica "đavola": Pogba bombom pokrenuo preokret u Londonu

3913 pregleda 1 komentar(a)
Pogba slavi gol, Foto: Reuters

"Ovo ponovo nije Mančester junajted", brujali su analitičari i mediji, kao i navijači, nakon prvog poluvremena duela sa Vest Hemom u Londonu.

Junajted je gubio od 38. minuta (Souček), bio blijed, ispražnjen i nemoćan, nakon poraza od PSŽ-a u Ligi šampiona, na kraju siguran i ubjedljiv - 3:1.

Solskjer ima širinu u ekipi, na poluvremenu je uveo Bruna Fernandeša, Huana Matu i Markusa Rašforda i sve se promijenilo na terenu.

Bruno i Mata su preuzeli kontrolu na sredini terena, Rašford otvorio napad, ali je Pol Pogba najavio preokret sjajnim golom sa 25 metara u 65. minutu.

Tri minuta kasnije mladi Mejson Grinvud je efektno pogodio donji lijevi ugao, da bi Rašford, nakon sjajne asistencije Mate obezbijedio četvrtu uzastopnu premijerligašku pobjedu...