Proradio Suares, vratio se Dijego Kosta: Atletiko lako sa Elćeom

2643 pregleda 0 komentar(a)

Luis Suares je prekinuo dug golgeterski post, vratio se i Dijego Kosta, a Atletiko ostvario siguran trijumf nad Elćeom - 3:1.

"Kolćonerosi" su reagovali nakon poraza od Reala prošlog vikenda, zadržali mjesto na vrhu tabele, golovima napadača, od kojih se očekuje da ih vode i do titule.

Suares je postigao prve golove još od 7. novembra - 41. i 59. minut, dok je Dijego Kosta nakon mjesec pauze zbog povrede zaigrao u posljednjih 15-ak minuta i iz penala pogodio za konačnih 3:1.

Bio je to njegov prvi pogodak još od 27. septembra.

Između dva Suaresova i Kostinog gola, gosti su smanjili na 2:1, preko Bojea, ali nisu ugrozili pobjedu lidrera.

Stefan Savić je bio u početnoj postavi, u defanzivnom tandemu sa Felipeom...