Minimalne pobjede Vest Hema i Brajtona

3157 pregleda 0 komentar(a)
Sa meča Lids - Brajton, Foto: Reuters

Vest Hem i Brajton ostvarili su minimanlne pobjede u jedina dva meča engleske Premijer lige koja su igrana u tradicionalnom terminu - u subotu u 16 časova.

"Čekićari" su na Olimpijskom stadionu u Londonu pobijedili Barnli sa 1:0, dok je Brajton iznenadio Lids u gostima - slavio je takođe 1:0.

Oba meča odlučena su u prvom poluvremenu.

Napadač Majkl Antonio donio je trijumf Vest Hemu golom u 9. minutu.

Fudbaleri Brajtona maltene su se ušetali u gol Lidsa na "Eland roudu" u 17. minutu, a realizator je bio Francuz Mape.

Tim Marsela Bjelse je razočarao, za 90 minuta nije stvorio niti jednu veliku šansu.

Vest Hem je osmi na tabeli sa 29 bodova, Lids je 12. sa 23, dok je Brajton sa 17 osvojenih bodova došao do 16. pozicije, pretekavši Barnli koji je mjesto ispod sa 16 bodova.

Ranije danas, u premijernom meču kola, Vest Bromič je iznenadio Vulverhempton u gostima i slavio 3:2.