Čelsi demonstrira silu pod Tuhelovom palicom

"Plavci"su na "Stamfordu" savladali Barnli sa 2:0, gosti nisu uputili ni šut ka golu Čelsija

8273 pregleda 3 komentar(a)
Markos Alonso iskoristio prvu šansu, Foto: REUTERS

Čelsi Tomasa Tuhela dominirao je u prvoj utakmici njemačkog trenera nad Vulvsima, ali nije supio da postigne gol (0:0).

U drugoj utakmici Čelsi je demonstrirao silu nad Barnlijem, ne dozvolivši gostima da uopšte šutiraju put svog gola.

Sa druge strane, "plavci" su pogodili u 40. minutu, pogotkom kapitena Sesara Aspilikuete uz asistenciju Hadson-Odoija.

U 84. minutu Markos Alonso je pokazao da je kod prethdonog trenera, Frenka Lamparda bio nepravedno zapostavljen. Igrao je od prvog minuta a u 84. na dodavanje Puilišića pokazao klasu i dao sjajan gol.

Markos Aonso je bio želja Barselone u ovom prelaznom roku, ali je Španac odlučio da ostane i proba da se nametne kod Tuhela.

Čelsi ima 33 boda, Barnli je iz 20 uzkica skupio isto toliko bodova.