Povratak otpisanog: Sve bolji Bejl izvlači Totenhem iz krize

Velšanin u četiri posljednje utakmice psotigao četiri gola i podijelio tri asistencije

5156 pregleda 0 komentar(a)
Bejl podsjetio zbog čega je bio najskuplji na svijetu, Foto: REUTERS

Totenhem je odigrao sjajnu utakmicu i prekinuo je loš niz u prvenstvu u utakmici sa Barnlijem - 4:0.

Duel je obilježio Garet Bejl, koji je potigao prvi i četvrti gol (oba nakon asistencija Sona), ali je spekatkularna bila i asistencija Velšanina za drugi gol kapitena Harija Kejna, kojeg je pronašao vertikalom od preko 50 metara!

Tek, Totenhemu treba pravi Bejl, koji je u posljednje četiri utakmice postigao četiri gola i podijelio tri asistencije. Prvi gol Bejl je dao u 2. minutu, u 15. asistirao Kejnu, u 30. je pogodio Lukas, da bi Velšanin stavio tačku u 55. minutu.

Igrao je do 70.

I Hari Kejn ima sjajan učinak, pošto je u 23 nastupa u Premijer ligi ove sezone postigao 14 golova uz 11 asistencija.

Totenhem je osvojio 39 bodova, šest manje, ali i utakmicu manje, od zone Lige šampiona.