Vinisijus spriječio poraz Reala od imenjaka iz San Sebastijana

6223 pregleda 0 komentar(a)
Vinisijus Žunior slavi izjednačujući gol, Foto: Reuters

Atletiko je „ukočio”, ali njegov gradski rival to ne zna da iskoristi - nakon četiri uzastopne pobjede, Real Madrid je na stadionu „Alfredo di Stefano” jedva izvukao bod protiv imenjaka iz San Sebastijana, Real Sosijedada (1:1).

Na rezervnom stadionu “kraljevskog kluba” gosti su poveli preko Portua, koji je u 55. minutu nadskočio Ferlana Mendija, sjajno šutirao glavom i pogodio pod prečku gola Tiba Kurtoe.

Poraz je spriječio Vinisijus Žunior, koji je u 89. minutu uz dozu sreće izjednačio na asistenciju Lukasa Vaskesa.

Real se izjednačio sa Barselonom sa 53 boda nakon 25 kola, a pet više, uz meč manje, ima Atletiko.