Milan osvojio "Tardini", Ibrahimović isključen

Šveđanin dobio direktan crveni karton zbog prigovora

5251 pregleda 0 komentar(a)

Zlatan Ibrahimović je učestvovao u dva gola Milana na gostovanju Parmi u pobjedi 3:1, ali o tome se neće mnogo pričati poslije duela na "Tardiniju".

Pričaće se o crvenom kartonu koji je dobio sredinom drugog poluvremena - isključen je zbog prigovora sudiji Fabiju Mareski. Ostala je misterija šta je napadač "rosonera" izgovorio u pravcu arbitra...

Milan je na poluvremenu imao 2:0 (strijelci Ante Rebić i Frank Kesi), a onda se nakon crvenog kartona Ibre sve promijenilo.

Parma je odmah smanjila (gol Rikarda Galjola), do kraja je prijetila Đanluiđiju Donarumi, prije nego je u sudijskoj nadoknadi Rafael Leao postavio konačan rezultat.

Milan uz meč više od lidera Intera ima osam bodova manje, ali i četiri više od Juventusa, pet od Atalante i sedam od Napolija...

Tim Stefana Piolija je slavio 13. put u Seriji A ove sezone na gostovanjima i postavio klupski rekord.