Kuman: Nisam mogao da gledam Real protiv Sevilje, prebacio sam na Juve - Milan

12317 pregleda 2 komentar(a)

Ni nakon 35. kola Primere nije ništa jasnije ko bi mogao da bude šampion.

Direktni dueli četiri najbolje ekipe završeni su remijima, pa na 270 minuta do kraja sezone Atletiko ima dva boda više od Reala i Barselone.

Barsa je u najgoroj poziciji, jer ima slabiji međusobni skor od oba tima iz prijestonice, pa su joj potrebne sve tri pobjede i da Real makar jednom remizira, a Atletiko izgubi.

Katalonci su mogli sve da okrenu u svoju korist, ali nisu uspjeli da u subotu poraze „kolćonerose” (0:0), pa su s nestrpljenjem čekali poraz Reala od Sevilje.

Na kraju je bilo 2:2, a Kuman nije ni gledao meč sa stadiona „Alfredo di Stefano”.

„Gledao sam prvih 20 minuta iz Madrida, a onda sam prebacio kanal i posmatrao meč Juventus - Milan. Postajem nervozan kad gledam protivnike, radije ću gledati nešto drugo i saznati rezultat kada se završi”, rekao je Kuman pred sjutrašnje Levanteu.